Уперше у 2021 році за ініціативи Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО Кабінетом Міністрів України прийняте розпорядження, відповідно до якого з державного бюджету місцевим бюджетам виділена субвенція на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості. Не стала виключенням і Попівська громада.
 
Так, в ході злагодженої роботи Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА та Сумської обласної державної адміністрації (голова Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ), провівши аналіз закладів соціальної інфраструктури, що знаходяться в населених пунктах громади, де відсутній широкосмуговий доступ до Інтернету, було подано клопотання до Міністерства цифрової трансформації України для включення до розподілу Інтернет–субвенції шести сіл громади, що першочергово потребують Інтернет-зв’язку. Серед них – Кузьки, Малий Самбір, Тулушка, Карабутове, Кошари, Михайло-Ганнівка.
 
На сьогодні проведено тендерну процедуру, за результатами якої Інтернет-провайдером ТОВ "ТК Зурбаган" ведуться відповідні роботи в селах Заводи, Кузьки, Карабутове.