Щиро вітаємо вас з Днем автомобіліста і дорожника!

Це свято об’єднує між собою професіоналів та автолюбителів. Вітаємо всіх, хто вдень і вночі працює на громадському, легковому та вантажному транспорті. Ви сидите за кермом різних авто, але всі ви – на одній дорозі. Від вашої майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасне здійснення перевезень та безпека пасажирів.

У дорожній сфері економіки трудиться численна армія професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства, життєдіяльність нашого краю. Ви докладаєте максимум зусиль для належної експлуатації та утримання в доброму стані транспортних артерій, якісного обслуговування жителів нашої громади, створення безпечних та комфортних умов для всіх учасників дорожнього руху.

Щиро вітаємо вас з професійним святом, бажаємо добробуту, нових трудових здобутків і зеленого світла на життєвих і автомобільних шляхах!

Анатолій БОЯРЧУК
Попівський сільський голова,