29 жовтня під головуванням Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА відбулася вісімнадцята сесія сільської ради.

На початку сесії  очільник громади Анатолій БОЯРЧУК вручив головному лікарю Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Попівської сільської ради Ларисі Ковтун документи на 5 кисневих концентраторів, які за сприяння голови Сумської обласної державної адміністрації Дмитра Живицького передані Попівській громаді для використання в сільських амбулаторіях.

Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу в ході сесії депутатами обговорено та прийнято ряд рішень, які попередньо детально опрацьовані на спільному засіданні постійних комісій сільської ради:  про старост Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області, про покладання обов’язків вчинення нотаріальних дій, про покладання обов’язків із проведення державної реєстрації актів цивільного стану, про виготовлення гербових печаток, їх опис та зразки тощо.

Також розглянули та прийняли відповідні рішення з земельних питань: про надання дозволу на розроблення землевпорядної документації, про надання земельних ділянок у власність, про затвердження технічної документації із землеустрою тощо.

Підбиваючи підсумки роботи сесії Анатолій БОЯРЧУК подякував депутатам за спільну та злагоджену командну роботу, привітав з прийдешнім Днем автомобіліста і дорожника та побажав усім міцного здоров’я.