Вручив голові Сумської облдержадміністрації відзнаку командувача військ оперативного командування «Схід» командир військової частини А1314 генерал-майор Олександр НЕСТЕРЕНКО

Відзнаку Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ отримав за значний внесок у справу розвитку Збройних Сил України, всебічну допомогу, спрямовану на технічне оснащення та підтримання життєдіяльності ЗСУ та співпрацю органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, ЗМІ з військовими частинами оперативного командування «Схід».

Голова Сумської облдержадміністрації подякував військовим за цю відзнаку і наголосив, що обласна влада завжди підтримувала українську армію. Адже саме Збройні Сили України захищають цілісність та суверенітет України, що є дуже важливим, особливо в умовах російської агресії на Сході держави.