Попівська сільська рада повідомляє про початок розроблення проекту Стратегії розвитку Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області на період 2022-2027 роки.

З метою вивчення громадської думки розпочато заходи щодо виконання першого етапу стратегічного планування, а саме проведення опитування мешканців громади, представників підприємницької діяльності, установ, закладів та інших груп шляхом анкетування для визначення основних проблем, які існують в громаді та перспектив розвитку на майбутнє.

Анкети розміщено на офіційному веб-сайті Попівської сільської ради: http://ps-rada.gov.ua/, розділ «Про нас», підрозділ «Стратегія розвитку».

Заповнені анкети просимо надавати до управління фінансів та економіки Попівської сільської ради за адресою: м. Конотоп, вул. Михайла Сусло, 21-А  або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. в термін до 15 листопада 2021 року.

Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку Попівської громади!