4 листопада учні закладів освіти Попівської сільської ради, які є слухачами Сумського територіального відділення МАН, під керівництвом своїх наставників-вчителів взяли участь у науково-методичній конференції "Транспортна та будівельна галузі: тенденції розвитку та стратегічні ініціативи", що відбулася на базі Класичного фахового коледжу Сумського державного університету у дистанційному режимі.

Загалом конференція стала корисною для доповідачів від нашої громади- учениці Тулущанського ЗЗСО Катерини ІСКРИ (керівник Ірина САМУСЬ), учениці Юрівського ЗЗСО Вероніки ЧЕРКАСОВОЇ (керівник Наталія ЧЕРКАСОВА), учнів Соснівського ОК Катерини ЗАЄЦЬ (керівник Любов ХОМЕНКО), Даніїла ШКЛЯРЕНКА (керівник Василь СИВОЛОЖСЬКИЙ), Юлії ПУШКАР (керівник Тетяна ГУДИМЕНКО). Учні показали свої найважливіші риси: допитливість, творчість, критичне мислення , впевненість у собі, власний нестандартний погляд на ті чи інші ситуації.

Щира вдячність організаторам конференції за актуальність обраних тем та напрямків дискусії. Зустріч сприяла налагодженню нових контактів та обміну цікавими ідеями, що сприяють підвищенню мотивації здобувачів освіти.