У зв’язку із червоним рівнем епідемічної небезпеки, який почав діяти з 23 жовтня в Сумській області, працівники поліції у складі мобільних груп щоденно проводять перевірки щодо дотримання карантинних вимог

Працівники поліції постійно проводять роз'яснювальну роботу з керівниками торговельно-розважальних центрів, театрів, кінотеатрів, інших розважальних закладів, а також закладів громадського харчування, спортивних залів, фітнес-центрів, готелів, закладів культури, продовольчих та непродовольчих ринків й закладів освіти.

Вони наголошують на безумовному дотриманні маскового режиму, соціальної дистанції та необхідності перевірки документів у відвідувачів закладів, що підтверджують вакцинацію від COVID-19.

З початку встановлення червоного рівня епідеміологічної небезпеки на території Сумської області поліцейські перевірили більше 12 тисяч суб’єктів господарської діяльності.

За результатами перевірок працівники поліції склали 225 адміністративних протоколів та винесли 412 постанов про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 44-3 «Порушення правил щодо карантину людей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Зокрема, днями в Сумах відбулися перевірки в магазинах секонд-хенду, канцтоварів, дитячих іграшок тощо.

Поліція Сумщини звертається до громадян із порозумінням поставитись до обмежувальних заходів та не нехтувати заборонами, адже вони необхідні для припинення розповсюдження небезпечного вірусу.

За інформацією відділу комунікації поліції Сумської області