Щорічно 9 листопада в Україні відзначають День української писемності і мови, та вшановують пам’ять Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

Велична і прекрасна українська мова має тисячолітню історію та багаті традиції. За роки свого існування вона пройшла чимало випробувань, саме з боротьби за рідну мову почалося утвердження нашої державності. І сьогодні будувати незалежну, справді вільну країну, якою б ми могли пишатися, можливо тільки за умови зміцнення та розвитку української мови.

Шановні жителі громади! Від усього серця бажаємо вам берегти рідне слово і передавати цей безцінний дар наступним поколінням. Впевнені, що наша мова й надалі єднатиме український народ та слугуватиме для всіх нас потужним духовним оберегом. Щастя вам, добра, миру, злагоди та нових здобутків в ім’я рідної громади й всієї України!

Анатолій БОЯРЧУК,
Попівський сільський голова,