Під час щотижневої наради, керівники відділів апарату сільської ради та виконавчих органів поінформували керівництво громади про хід виконання завдань та озвучили нагальні питання, що потребують виконання.

На нараді обговорили актуальні питання, які стосувались медицини, культури, освіти, соціальної та житлово-комунальної сфер, спорту тощо.

Головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Лариса КОВТУН окремо зупинилася на захворюваності на коронавірусну інфекцію за останній тиждень та наголосила на необхідності продовження вакцинації населення від COVID-19 та дотриманні усіх протиепідемічних заходів.

За результатами апаратної наради надано відповідні доручення та рекомендації окремим структурним підрозділам сільської ради.