«Життя прожити - не поле перейти» - кажуть у народі. Дожити у любові й злагоді до діамантового весілля – теж неабияке досягнення.

12 листопада 60-річчя подружнього життя відзначила родина Миколи та Ольги ОЛЕФІРЕНКІВ із села Малий Самбір, а сьогодні берегиня родини святкує 80-річний ювілей.

У Попівській громаді продовжуються традиційні вітання сімейних пар. Привітати подружжя з особливими датами до Малого Самбору завітав Попівський сільський голова Анатолій БОЯРЧУК разом з директором ПП «Обрій МС» Сергієм РУДИЦЕЮ. Анатолій Васильович побажав родині міцного здоров’я, достатку, благополуччя та вручив квіти та подарунки.

До привітань приєднався Сергій РУДИЦЯ, який передав слова вітань від депутата сільської ради, директора Сумської дослідної станції садівництва ІС НААН Вячеслава ФІЛЬОВА і побажав ще багато-багато щасливих років спільного життя.

Справжнє кохання і взаєморозуміння допомогло подружжю бути разом, підтримувати одне одного, виховати дітей, онуків.

Родина щиро дякувала за проявлену турботу, вітання та приємні подарунки.