За ініціативи відділу – Служби у справах дітей Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області спільно з КЗ «Центр надання соціальних послуг» Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області відбувся рейд з метою запобігання випадкам загрози життю та здоров’ю дітей, профілактики дитячої безпритульності та бездоглядності, виявлення дітей, які опинились в складних життєвих обставинах та надання їм захисту та підтримки, а саме по селах: Вирівка, Попівка, Чорноплатове.

У ході рейду обстежено умови проживання, утримання і виховання малолітніх та неповнолітніх дітей, з батьками проведено роз’яснювально -профілактичні бесіди щодо попередження та запобігання випадків потрапляння дітей до складних життєвих обставин, профілактики домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми, дотримання санітарно – гігієнічних норм у житлових приміщення, недопущення дітьми пропусків навчання без поважних причин.

За результатами роботи складено відповідні акти, здійснено оцінювання потреб дітей, ініційовано притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» окремих батьків, поінформовано про права та послуги, якими можуть скористатися сім’ї.