18 листопада Попівський сільський голова Анатолій БОЯРЧУК і начальник управління фінансів та економіки Попівської сільської ради Надія КРИВЧЕНКО взяли участь у спільній робочій нараді, що проводилась начальником Конотопського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Головного управління ДПС у Сумській області Андрієм МАЙДАНЕВИЧЕМ, завідувачем сектору податків і зборів з юридичних осіб Оленою КУРІННОЮ та начальником відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб Людмилою ВОРОНОЮ з місцевими громадами.

Під час даної наради були обговорені питання про наповнення бюджету громади, виконання основних бюджетоутворюючих платежів, у тому числі місцевих податків і зборів та їх впровадження на наступний бюджетний період, питання залучення до декларування доходів громадян та дії одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Детально розглянуто та опрацьовано стан сплати податкового боргу, зокрема по платі за землю фізичними особами і податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки тощо.

Обговорені питання щодо подальшої співпраці.