Завдяки праці сільських трударів забезпечується добробут і благополуччя кожної людини, гарантується продовольча безпека держави.

У нашій громаді функціонують потужні сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства, які обробляють землі, сплачують податки, забезпечують населення громади робочими місцями, є соціально-активними, розуміють проблеми громади і радо йдуть назустріч у вирішенні питань соціально-економічного розвитку. У сучасній непростій економічній ситуації саме сільськогосподарські підприємства надають значну підтримку і сприяють розвитку соціальної сфери на селі, допомагають вирішувати нагальні проблеми сьогодення.

З почуттям глибокої шани і поваги щиро дякуємо усім працівникам сільського господарства за самовіддану працю.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання, а праця відданих їй трударів буде належно оцінена. Природні стихії хай обходять Вас стороною, а родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!

Анатолій БОЯРЧУК,
Попівський сільський голова,