22 листопада 2021 року відбулась щотижнева апаратна нарада керівництва з начальниками структурних підрозділів та комунальних закладів Попівської сільської ради.

На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життя громади, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, благоустрою, а також освіти та фінансів.

В ході наради заслухано інформацію керівників структурних підрозділів та комунальних закладів щодо основних напрямів життєдіяльності громади за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень.

Акцентовано увагу на відновленні очного навчання у закладах загальної середньої освіти, щоденному моніторингу захворюваності на COVID-19, своєчасній підготовці рішень до чергового засідання виконавчого комітету та сесії сільської ради.

У результаті апаратної наради керівництвом надані відповідні доручення керівникам структурних підрозділів.