26 листопада 2021 року під головуванням Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА відбулося пленарне засідання 20-ї сесії Попівської сільської ради восьмого скликання.

На початку роботи сесії очільник громади вручив депутату сільської ради, директору ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» Андрію ВОДОП'ЯНОВУ подяку колективу ДПТНЗ з нагоди 85-річчя навчального закладу.

Після ретельного обговорення та доопрацювання затверджено символіку Попівської сільської ради: герб, прапор, гімн. Співавтор гімну Попівської громади Олександр ЧЕЛИШЕВ презентував його депутатському корпусу.

Також розглянули та прийняли ряд рішень із земельних питань: про надання дозволу на укладення договорів оренди земельних ділянок, затвердження технічної документації із землеустрою та надання земельних ділянок під польовими дорогами в оренду, внесення змін до договору оренди землі, надання дозволу на розроблення землевпорядної документації тощо.

Всі питання попередньо розглянуті на погоджені на спільному засіданні постійних комісій.