29 листопада відбулася щотижнева нарада керівництва з керівниками структурних підрозділів та комунальних закладів Попівської сільської ради.

В ході наради підведено підсумки попереднього робочого тижня, обговорено ряд нагальних питань на поточний тиждень.

Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Лариса КОВТУН закцентувала увагу присутніх на показниках вакцинації серед населення та доповіла про стан захворюваності на СOVID-19.

Начальник відділу освіти Ольга БЕСПАЛА окреслила важливі питання у сфері освіти та зосередила увагу на щоденному моніторингу ситуації у закладах загальної середньої освіти щодо захворюваності на СOVID-19 серед усіх учасників навчального процесу.

Начальник відділу житлово-комунального господарства, архітектури, будівництва, транспорту та комунальної власності Тетяна МІЩЕНКО доповіла результати роботи з населенням про приєднання до публічного договору щодо вивезення твердих побутових відходів, забезпечення приватизації жилих приміщень на території Попівської сільської ради тощо.

За результатами наради керівництвом надані відповідні доручення згідно поставлених завдань.