З нагоди вашого професійного свята прийміть вітання та слова щирої вдячності за особистий вклад кожного із вас у зміцнення законності, захисту прав громадян, а також внесок у справу формування України як правової держави, адже верховенство Закону і Права має бути головним постулатом діяльності прокуратури.
 
Ви стоїте на сторожі інтересів держави і людини, вам належить провідна роль у зміцненні законності та правопорядку, захисті прав і свобод бо боротьба зі злочинністю, нагляд за діяльністю органів влади – це ті функції, у забезпеченні яких одна з основних ролей належить прокуратурі. Суспільство розраховує на вашу професійність, чесність, сумління та принциповість.
 
Впевнені, що високий професіоналізм, почуття відповідальності і відданість своїй справі допоможуть успішно виконати всі покладені на вас завдання, здобути ще більшу повагу людей та відновити їх довіру до державних органів.
 
В день професійного свята зичимо найкращі побажання усім працівникам органів прокуратури, які своєю щоденною самовідданою та високопрофесійною працею утверджують ідеали законності та справедливості. Нехай завжди будуть успішними усі ваші починання на благо людей та в ім’я Закону.
 
Щиро бажаємо вам і надалі чесно працювати на благо суспільства, міцного вам здоров'я, щастя, добробуту та успіхів у подальшій діяльності!
 
З повагою
Анатолій БОЯРЧУК,
Попівський сільський голова,
депутатський корпус сільської ради
та старости населених пунктів