На виконання розпорядження Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА, сьогодні продовжені заходи до Міжнародного дня осіб з інвалідністю. В цей день здійснилася мрія особливих учнів закладів освіти Попівської сільської ради, які відвідали Конотопський міськрайонний відділ ДСНС ( пожежно-рятувальну частину).

Під час екскурсії дітей дуже цікавило, як виглядає пожежний автомобіль і що знаходиться в середині нього, які пожежі рятувальники ліквідують та що потрібно вміти аби стати рятувальником. Хлопцям та дівчатам було продемонстровано пожежну техніку та обладнання, показано куди надходять дзвінки за номером 101, а також надана можливість посидіти за кермом автомобіля. Рятувальники навчили малюків, як правильно діяти у разі виникнення пожежі та нагадали про небезпеку гри з сірниками. Дітлахи із задоволенням фотографувалися біля пожежного автомобіля. У цей день вони пізнали багато нового та отримали позитивні та незабутні враження.