2 грудня 2021 року в комунальній установі "Інклюзивно-ресурсний центр" Попівської сільської ради відбулася зустріч, присвячена відзначенню Міжнародного дня осіб з інвалідністю.

На захід до установи завітало керівництво Попівської сільської ради аби привітати та вручити подарунки родинам , які виховують дітей з особливими потребами.

Для учасників заходу була підготовлена цікава розважальна програма "Подорож до країни доброти ", яка розпочалася з перегляду та обговорення повчального мультфільму про песика - рятувальника. Під час спілкування присутні отримали позитивні емоції за рахунок арт-терапевтичної вправи "Хвилина творчості" та заряд бадьорості на фізкультхвилинці.

На завершення заходу на дітей чекав святковий стіл з смаколиками та вітамінними фруктами.