Сьогодні відбулась щотижнева нарада керівництва Попівської сільської ради, під час якої керівники відділів апарату та комунальних закладіва звітували про роботу за минулий тиждень та визначили завдання на поточний.

Зокрема, заступник сільського голови Ірина КЛІГУНОВА акцентувала увагу на роботі відділу житлово-комунального господарства, архітектури, будівництва, транспорту та комунальної власності в осінньо-зимовий період.

Керуюча справами виконавчого комітету Людмила ЩЕРБИНА наголосила на вчасній підготовці рішень до чергового засідання виконавчого комітету та сесії сільської ради.

За інформацією начальника відділу освіти Ольги БЕСПАЛОЇ на поточному тижні буде проведено нараду з директорами навчальних закладів та здійснюватиметься моніторинг організації навчального процесу в умовах карантину.

Завідувач сектору державної реєстрації-державний реєстратор Альбіна ГАГІНА повідомила про новації у роботі реєстратора.

За підсумками наради керівництвом громади надано відповідні доручення.