07 грудня під головуванням Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА було проведено двадцять першу сесію Попівської сільської ради восьмого скликання.

На початку пленарного засідання Анатолій Васильович привітав депутатів з Днем місцевого самоврядування та прийдешньою річницею створення Попівської сільської ради і побажав плідної роботи на благо громади.

Усі питання порядку денного попередньо були розглянуті на спільному засіданні постійних комісій сільської ради.

У ході сесії затверджено низку Програм, зокрема - розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та фінансовий план Центру на 2021 рік; розвитку освіти Попівської сільської територіальної громади у 2021-2023 роках; розвитку культури, туризму, фізичної культури і спорту у нових редакціях; здійснення землеустрою на території Попівської сільської ради на 2021-2023 роки.

Внесено зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку та бюджету Попівської сільської територіальної громади на 2021 рік.

Також було прийнято низку рішень, що стосуються земельних питань.