Українська хустка з давніх-давен вважалася головним оберегом, символом любові та злагоди. Саме 7 грудня 2019 року в країні розпочали святкувати Всеукраїнський день української хустки.

Працівники КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Попівської сільської ради долучились до відзначення цього свята та провели челендж «Українська хустка – оберіг жіночої краси».

Неймовірно красиві хустини в народному стилі білих, синіх, червоних кольорів уквітчали та об’єднали жінок нашої сільської ради зі спільною метою зберігати та відновлювати українські традиції.

Цінним є також те, що культпрацівниками відтворено світлини тих часів, коли хустка була не тільки стильною прикрасою, а повсякденним головним убором жінок.

Тож, відроджуймо, поважаймо, пропагуймо наші українські традиції — це генетичні скарби нашого народу.