Громада працює, живе, розвивається. Згідно рішення сільської ради від 26.11.2021 «Про затвердження офіційної символіки Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області» громада має свій герб, прапор, гімн. Тож в день першої річниці Попівської сільської ради презентуємо вашій увазі символіку громади.

ГЕРБ
ПОПІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Герб Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області (далі – Герб) представляє собою щит прямокутної форми із заокругленою нижньою частиною. У Герб вписано розгорнуту книгу як символ знань, просвіти, високого інтелектуального розвитку. Герб оповитий дубовими гілками, що в геральдиці є символом сили, міцності, сталості та довголіття. Зверху, по центру, зображено калину - національний символ України, що уособлює благополуччя та достаток, єднання нашого народу. Знизу та зверху щит обрамлюють колоски пшениці як символ багатства, добробуту мешканців і родючості земель нашого регіону. У нижній частині Герба – коровай, що символізує доброту та гостинність. По центру Герба справа зображено підкову - символ щастя і благополуччя людей, поряд зліва – зображення церкви, що є свідченням духовності і вірності традиціям. Золотий колір Герба символізує могутність, багатство, віру, справедливість та милосердя. Малиновий колір стрічки внизу є кольором козацьких стягів, що символізує хоробрість та гідність.

ПРАПОР
ПОПІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Прапор Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області (далі – Прапор) – жовто-синє квадратне полотнище розміром 120х120 см із зображенням Герба Попівської сільської ради по центру. Жовта частина полотнища символізує сонячну енергію, могутність, багатство, християнські чесноти – віру, справедливість, милосердя, синя - чисту життєдайну воду, честь, благородство, життєвий ріст.

ГІМН

Слова: Наталія Коваленко, Олександр Челишев
Музика: Олександр Челишев

1. Земля батьківська - славна і родюча.
Розкинулась серед ланів і буйних рік.
Багата, щедра, мирна і співуча.
Молімося, щоб Бог її беріг.

Приспів:
Благословенна будь, моя громадо!
Хай миром щедро сіються поля!
Квітуй, живи і зустрічай всіх радо,
Ти, мила серцю, батьківська земля (2).

2. Багато сіл в собі ти об'єднала.
Тут люди щирі, вправні у своїх ділах.
Щоб розквітала і жила держава,
І славним був її життєвий шлях.

3. Нехай могутнім буде дух єднання!
Добробут у громаді - нам понад усе!
Ти наша доля, мрії і старання.
Хай в кожен дім Бог щастя принесе.