Під час щотижневої наради керівництва сільської ради з керівниками відділів та комунальних закладів традиційно підведено підсумки роботи за попередній тиждень та обговорено плани на поточний.

Зокрема, начальник управління фінансів та економіки Попівської сільської ради Надія КРИВЧЕНКО зупинилася на питаннях бюджетного процесу на 2022-2024 роки, складанні місцевих цільових програм, підходах формування Стратегії розвитку громади.

Директор КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Світлана ПАНЧЕНКО звернула увагу присутніх на підготовці до відкриття новорічних ялинок, яке планується з 17 по 25 грудня в усіх населених пунктах громади.

Акцентовано увагу на своєчасній підготовці проєктів рішень до чергового засідання виконавчого комітету та сесії сільської ради та розглянуто низку інших нагальних питань, що потребують першочергового вирішення.