▶️Про це голова облдержадміністрації зазначив на апаратній нараді під час обговорення ситуації із захворюваністю на коронавірусну інфекцію.
 
Усі з нетерпінням очікують введення «жовтої» зони. Як і прогнозували, Сумщина може претендувати на вихід із «червоної» межі або на кінець поточного року, або вже після новорічних свят. Проте для цього слід не допускати зниження темпів вакцинації, акцентує голова облдержадміністрації.
 
🔘«На жаль, зі зниженням захворюваності люди, чомусь, думають, що вірус відступає. Проте ми бачимо, коли відступає один штам, на зміну приходить інший. Вірус продовжує мутувати, поширюватися і вдаряти по здоров’ю людей. Тому щеплення на сьогодні – це єдина можливість захистити себе від COVID-19, якщо, звичайно, немає протипоказань до вакцинації», – зазначив Дмитро Живицький.
 
▶️За словами головного санітарного лікаря Володимира Збаражського, на сьогодні на Сумщині вакциновано 414 056 осіб, із них завершений цикл вакцинації мають 367 000 громадян. За останній тиждень першу дозу вакцини отримали більше 10 тисяч осіб.