Сьогодні зима знову нагадала про себе щедрими снігопадами, що засипали снігом населені пункти Попівської сільської ради.

На боротьбу зі стихією першими вийшли працівники філії "Конотопський райавтодор" (директор Володимир СИНИЦЯ).

Як повідомив головний інженер філії Микола ВЕЛИЧКО, 13 січня на дорогах працюють 5 комбінованих дорожніх машин, 1 сольорозподілювач та навантажувач. Також готові виїхати на розчистку доріг автогрейдери, що повністю підготовлені до ліквідації снігових заметів. Загалом задіяно близько 10 працівників райавтодору.

В першу чергу розчищають автомобільні дороги державного значення Р-61, Р-60, Т-19-28, Т-19-10.

У селах Попівської громади до розчистки сільських комунальних доріг долучаються працівники і техніка місцевих сільгосппідприємств, фермери.

Спільними зусиллями вдається забезпечити проїжджу здатність усіх доріг.