▪️ Бюджетний комітет Верховної Ради України підтримав рішення Уряду про виділення 210 мільйонів гривень для закупівлі 84 цифрових рентген-апаратів. Рентгени будуть поставлені в лікарні, які проводять діагностику коронавірусної хвороби.
▪️ На бюджетному комітеті були підтримані й рішення Уряду про перерозподіл коштів на недопущення виникнення заборгованості заробітної плати в медичних працівників.
▪️ Вчора Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою ліквідовує диспропорцію між розміром оплати праці медпрацівників і керівників закладів охорони здоров’я. Тепер посадовий оклад керівника не може перевищувати розмір середньої заробітної плати лікаря в цій лікарні більш як на 60 %.
▪️ Україна підписала договір із компанією Пфайзер про основні умови закупівлі інноваційних ліків "Паксловід" для амбулаторного лікування хворих з коронавірусною хворобою.
▪️ Два з трьох ковідних ліжок з киснем є зараз вільними, пацієнтами зайнята лише третина всіх наявних ліжок. Зайнятість ліжок з киснем зменшилася у 2 рази – з 70% до 35%.