За сприяння генерального директора ТОВ «Молоко Вітчизни» Федора РОШКИ та Попівського сільського ради Анатолія БОЯРЧУКА, діти з особливими освітніми потребами отримали змогу відвідати молочно-товарну ферму в с.Тернівка.

Фахівці КУ ІРЦ Попівської сільської ради разом з дітьми не тільки побачили гарну сучасну ферму, оснащену найновішими технологіями, а й отримали позитив від спілкування із тваринами, який допоміг знизити рівень емоційної напруги та покращити настрій. Водночас – це і розширення знань про навколишній світ, вивчення законів природи. Щоб повірити, що лише спілкування, прості дотики до тварини можуть мати терапевтичний ефект, достатньо зазирнути в дитячі очі в момент їхнього знайомства. Дана екскурсія була вкрай важливою не лише для розвитку та соціалізації дітей з особливими освітніми потребами, але й стала профорієнтаційною.

На завершення, діти спробували смачне якісне молоко екстра ґатунку з солодкими смаколиками.