Доброю традицією уже стало відкриття новорічно-рідзвяних ялинок у населених пунктах сільської ради. 17 грудня на свіжому повітрі та з дотриманням усіх карантинних вимог, весело, цікаво і змістовно, пройшли відкриття сільських красунь у селах Чорноплатове, Юрівка, Кошари, Малий Самбір.

Участь у заходах взяли секретар ради Валентина МАЛІГОН, заступники сільського голови Ірина КЛІГУНОВА та Тетяна ШЕРУДИЛО, депутати, старости, керівники сільгосппідприємств, установ і організацій, жителі населених пунктів та найактивніші учасники всіх новорічних забав – діти.

Посадові особи передали вітання зі святами та побажання усіляких життєвих гараздів у новому 2022 році від Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА.

Оновленим творчим репертуаром радували гостей свята аматори сцени КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту». Діти брали участь у веселих іграх, забавах, конкурсах та отримали солодкі подарунки.

Яскраві миттєвості залишили незабутні позитивні враження у кожного з присутніх.