У рамках новорічно-різдвяних свят для жителів Попівської громади за сприяння Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА та депутата обласної ради Володимира ГОРОХА організоване мистецьке свято за участі провідних аматорів сцени Сумщини – заслуженої артистки України Марії ГРИЩЕНКО, вокалістів Леоніда ВІВСЮКА, Євгена ДЖУЛАЯ, баяніста Олексія ЛИПОВОГО.

Яскраві виступи артистів зворушили присутніх у залі майстерним виконанням пісень та подарували шквал позитивних емоцій.

Із найщирішими привітаннями до громади звернувся Попівський сільський голова Анатолій БОЯРЧУК, який побажав міцного здоров’я, сімейного благополуччя, тепла, любові, миру і Божої благодаті в кожен дім, а також висловив слова подяки на адресу депутата обласної ради Володимира ГОРОХА, людини, небайдужої до розвитку громади, та артистів, які створили позитивний настрій напередодні новорічно-різдвяних свят.