18 грудня новорічні красуні яскраво засяяли у селі Карабутове, а 19 грудня у День Святого Миколая у селах Дептівка, Кузьки та Мельня.

На святкові заходи завітали секретар ради Валентина МАЛІГОН, заступники сільського голови Тетяна ШЕРУДИЛО та Ірина КЛІГУНОВА, депутати, старости, які привітали присутніх з прийдешніми святами та передали жителям населених пунктів вітання від голови громади Анатолія БОЯРЧУКА та побажали, щоб наступний, 2022 рік, став роком змін для кожного, здоров’я, наснаги та звершення заповітних мрій.

Кожне свято було по своєму особливе - зі Святим Миколаєм, Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями. Святкового настрою своїми виступами додавали аматори сцени КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту». Діти досхочу веселились, брали активну участь у розвагах та конкурсах та водили хороводи навколо яскраво вбраних новорічних красунь.