На щотижневій нараді сільської ради з керівниками відділів апарату та комунальних закладів традиційно підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено основні питання на поточний.

Зокрема, секретар ради Валентина МАЛІГОН акцентувала увагу на підготовці проєктів місцевих програм на 2022 рік та своєчасній підготовці рішень до чергових засідань виконавчого комітету та сесії сільської ради.

Директор КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Світлана ПАНЧЕНКО провела аналіз новорічно-різдвяних свят, що вже розпочалися у населених пунктах громади.

Начальник відділу житлово-комунального господарства, архітектури, будівництва, транспорту та комунальної власності Тетяна МІЩЕНКО повідомила про роботу відділу, зокрема – наразі обстежуються аварійні дерева по населених пунктах громади, продовжується робота з упорядкування пам’ятних місць та роз’яснювальна робота з кооперативами, проводиться супровід УСББ з укладання договорів, працює орган приватизації по гуртожитку.

Було розглянуто інші важливі питання. За підсумками наради керівництвом громади надано відповідні доручення.