Комунальним закладом «Центр культури, дозвілля та спорту» підведено підсумки організації і проведення спортивних заходів, а також участь команд у спортивних змаганнях на території Попівської сільської ради в 2021 році.

Сьогодні Попівський сільський голова Анатолій БОЯРЧУК вручив призи представникам команд переможців спортивного року:

1 місце - с.Малий Самбір (футбольний та волейбольний м’ячі та волейбольна сітка);

2 місце - с.Кузьки (футбольний та волейбольний м’ячі);

3 місце - с.Юрівка (футбольний та волейбольний м’ячі).

Висловлюємо щирі слова вдячності за сприяння у проведенні заходів та вітаємо усіх любителів спорту, спортсменів, тренерів з новорічно-різдвяними святами, зичимо міцного здоров'я, творчого натхнення, здійснення професійних планів, особистих бажань та нових перемог на спортивних майданчиках.