22 грудня відбулося засідання колегії відділу освіти Попівської сільської ради, під час якої було обговорено стан викладання української мови та літератури в закладах загальної середньої освіти Попівської сільської ради у поточному році та підведено підсумки роботи зі зверненнями громадян у відділі освіти за 2021 рік.

Доповідач (Наталія Топчієва, головний спеціаліст відділу освіти) та співдоповідачі (Олександра Тималка, завідувач Малосамбірської філії, та Наталія Дороженко, завідувач Шаповалівської філії) проаналізували стан організації роботи із вищезазначених питань та акцентували увагу на проблемних питаннях.

Крім того, обговорено та затверджено план роботи відділу освіти Попівської сільської ради на 2022 рік.