Новорічно-різдвяні свята завжди дарують казковий настрій. Саме у цей чарівний період відбуваються справжні дива.

22 грудня свято добра і новорічної казки для дітей з особливими освітніми потребами відбулося у комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Попівської сільської ради, яке відкрили словами привітання секретар Попівської сільської ради Валентина МАЛІГОН, заступник Попівського сільського голови Тетяна ШЕРУДИЛО та заступник голови Конотопської районної ради Олексій БОЙЧЕНКО.

За підтримки народного депутата України Максима ГУЗЕНКА дітлахи отримали смачні солодкі подарунки.

Святкові заходи організовані фахівцями ІРЦ спрямовані на те, щоб діти з особливими освітніми потребами мали змогу вільно пересуватися та долучатися до культурно-мистецьких заходів і відчувати себе активною частиною суспільства. Під час святкового заходу діти співали новорічні пісні та поринули у калейдоскоп ігор і розваг.

Нехай Новий рік принесе вам багато нових звершень, мудрих рішень та дій на благо інших людей!