За святковим настроєм та гарними враженнями на відкриття ялинок 25 та 28 грудня у села Шаповалівка та Пекарі завітали жителі та гості населених пунктів, зібралося безліч дітей.
 
З вітальним словом до присутніх звернулася заступник Попівського сільського голови Тетяна ШЕРУДИЛО, яка передала щирі вітання зі святами від голови громади Анатолія БОЯРЧУКА, побажала всім здоров’я, благополуччя, віри в дива та гарних новорічних свят. Також участь у новорічних заходах взяли старости, депутати та керівники сільськогосподарських підприємств.
 
На присутніх чекала весела розважальна програма за участю казкових персонажів. Разом із дітворою вони водили хороводи, фотографувалися, грали в ігри, проводили конкурси та роздавали солодощі. А ще лунали пісні у виконанні аматорів сцени КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту».
 
Отож, головний атрибут новорічно-різдвяних свят – новорічні ялинки у населених пунктах громади – відкрито, а це значить, що зимові свята офіційно стартували. Дякуємо всім учасникам святкових програм. Гарного всім новорічно-різдвяного настрою!