Від усього серця вітаємо вас зі світлими святами - Новим Роком та Різдвом Христовим!

Рік, що завершується, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав нам можливість створити всі умови для подальшого розвитку. Ми входимо у новий відлік часу, оцінюючи і аналізуючи пройдене, підбиваючи підсумки року, що минає. Можна сміливо сказати, що 2021 рік був прожитий не дарма. Цей рік насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями.

Висловлюємо вдячність усім жителям громади за розуміння і підтримку, за стійкість та оптимізм.

Переконані, що попереду - плідні трудові будні, які принесуть для громади вагомі та реальні здобутки. Головне - пам’ятати, що наша сила - в єдності, у взаєморозумінні та взаємній підтримці.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Нехай рік прийдешній і різдвяні свята - вісники оновлення, віри у диво та здійснення мрій будуть щасливими для кожного, принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.

Бажаємо кожному жителю громади міцного здоров’я, любові, затишку в оселях та добробуту. Щасливих і веселих свят!

Анатолій БОЯРЧУК,
Попівський сільський голова,