4 січня 2022 року під головуванням заступника сільського   голови Ірини КЛІГУНОВОЇ відбулася нарада зі старостами, керівниками структурних підрозділів та відповідальними працівниками сільської ради з питання вивезення твердих побутових відходів.

Присутніми проаналізовано проведену роботу щодо приєднання до публічного договору про надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Попівської сільської ради, обговорено проблемні питання та стан виконання завдань, обговорено подальшу роботу з вивченням проблемних місць та визначенням пріоритетних питань в даному напрямі.

У ході наради посадовицею надано ряд доручень, напрацьованих за результатами наради. Всі присутні погодились з необхідністю вжиття зазначених на нараді заходів та виконанням завдань в повному обсязі, адже чистота в населених пунктах є актуальним питанням для Попівської громади.