5 січня 2022 року у Попівській громаді відбулося жеребкування серед команд – учасників відкритої першості Попівської сільської ради з волейболу.

За згодою команд жеребкування проводив представник команди с.Кузьки Михайло Гурський.

За результатами жеребкування сформовано наступні групи:

Перша група - команди м.Путивль, «Ветеран Конотопщини», м.Буринь. Гра відбудеться 8 січня на базі ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» в с-щі Заводське. Початок о 9-00.

Друга група – команди с.Малий Самбір, с.Кузьки, с.Шевченкове. Змагання відбудуться 9 січня на базі ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» в с-щі Заводське. Початок о 9-00.

Третя група – команди с.Великий Самбір, смт.Дубов’язівка, ДПТНЗ «Конотопське вище професійне училище». Команди зустрінуться 8 січня на базі ДПТНЗ «Конотопське вище професійне училище» в м.Конотоп. Початок о 9-00.
Тож бажаємо командам успіхів у змаганнях.