Традиційно відбулася щотижнева апаратна нарада керівництва сільської ради з начальниками структурних підрозділів та керівниками комунальних закладів сільської ради.

У ході наради підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено основні питання на поточний.

Зокрема, акцентовано увагу на своєчасній підготовці рішень до чергових засідань виконавчого комітету та сесії сільської ради.

Начальник відділу житлово-комунального господарства, архітектури, будівництва, транспорту та комунальної власності Тетяна МІЩЕНКО повідомила про стан розчищення доріг від снігу.

Головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Попівської сільської ради Лариса КОВТУН повідомила про проходження вакцинальної кампанії з вакцинації дорослих від COVID-19 та дітей від поліомієліту, а також доповіла про введення додаткової та бустерної вакцин від COVID-19.

Було розглянуто й інші важливі питання. За результатами наради керівництвом сільської ради надані відповідні доручення.