16 січня в Україні відзначається Всеукраїнський день пам’яті героїв-“кіборгів”, які у 2014-2015 роках вели запеклі бої за Донецький аеропорт.

Українські військові, добровольці, волонтери та медики відстоювали цей плацдарм до останньої краплі крові.

За офіційними даними, захищаючи Донецький аеропорт, загинули понад 200 військових.

Після 242 днів оборони аеропорту було прийнято рішення відвести українських оборонців з нового терміналу, оскільки цей об’єкт був повністю зруйнований.

Українські захисники отримали широке визнання саме за свою стійкість, безстрашність і мужність, а форпост українських “кіборгів” став символом незламності та відданості ідеалам вільної та незалежної України.

Попівська сільська рада у цей сумний день разом з усіма небайдужими схиляє голови в пам’ять мужніх захисників країни.

Пам’ятаємо про них, згадаємо їх у молитві та запалимо свічку пам’яті!