КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Попівської сільської ради повідомляє орієнтовний календар змагань з 15 січня по 1 березня 2022 року:

15.01. – Другий етап відкритої першості Попівської сільської ради з волейболу (ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» (с.Заводське)).

21.01. – Змагання з лижних перегонів серед працівників освіти

22.01. – Фінальні ігри відкритої першості Попівської сільської ради з волейболу (ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» (с.Заводське)).

23.01. – Кубок Попівської сільської ради з хокею (команди с.Попівка, с.Вирівка, с.Кузьки, ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей»)

29.01. – Змагання з волейболу «Кубок пам’яті Гайдая О.С.» (Попівський ЗЗСО І-ІІ ст.)

30.01. – Першість Попівської сільської ради з футзалу (ЗОШ №7, м.Конотоп)

02.02. – Змагання з лижних перегонів серед закладів загальної середньої освіти (ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» (с.Заводське)).

05.02.-06.02. - Першість Попівської сільської ради з футзалу (ЗОШ №7, м.Конотоп)

12.02. – Змагання з волейболу «Кубок пам’яті воїна-інтернаціоналіста» О.Максимовича (Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ст.)

16.02. – Першість з баскетболу серед ЗЗСО Попівської сільської ради (ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» (с.Заводське)).

19.02. – Першість Попівської сільської ради з настільного тенісу серед дорослих (ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» (с.Заводське)).

26.02. – Турнір з волейболу, присвячений 70-річчю ветерана спорту І.Антоненка.