«Спорт обʼєднує громаду» - під таким девізом учні закладів освіти Попівської сільської ради та ДПТНЗ "Конотопський професійний аграрний ліцей" активно долучилися до обласного спортивно-масового онлайн-заходу «Сильні, спритні та гнучкі».

Серед 456 учасників було визначено кращих активних підлітків, які відзначені подарунками Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Вітаємо Дорошенко Анжеліку (Великосамбірський ЗЗСО) та Панченко Мирославу (Вирівський ЗЗСО), Москаленка Андрія (ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей») із досягненням найкращого результату у вищезазначеному конкурсі.

Нехай спортивний азарт і надалі мотивує до максимальних висот та невтомної спраги лідерства!