Сьогодні, 17 січня, відбулася щотижнева нарада керівництва сільської ради з начальниками структурних підрозділів та керівниками комунальних закладів Попівської сільської ради.

В ході наради обговорено та проаналізовано поточний стан справ та визначено коло головних завдань на поточний тиждень.

Зокрема, начальник відділу правового забезпечення Олеся Олефіренко інформувала присутніх про те, що запрацювала система «Електронний суд» в повній мірі. Ця система дозволяє подавати учасникам судового процесу документи до суду в електронному вигляді, а також надсилати таким учасникам процесуальні документи в електронному вигляді, паралельно з документами у паперовому вигляді, відповідно до процесуального законодавства.

Начальник відділу житлово-комунального господарства, архітектури, будівництва, транспорту та комунальної власності Тетяна МІЩЕНКО повідомила про стан боротьби з наслідками негоди, що вирувала протягом останніх днів. На щастя, всі проблеми, що виникали – оперативно вирішувались.

За результатами наради були надані відповідні доручення.