17 січня 2022 року Попівський сільський голова Анатолій БОЯРЧУК взяв участь у презентаційній зустрічі на тему "Новели ринку газу - як інструмент заощадження для мешканців територіальних громад", до якої долучилися й колеги з Бочечківської сільської ради. Зустріч проведена представниками Сумського регіонального відділення Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» за підтримки USAID.

Основні питання, які розглядалися:
- наскільки важливо розуміти складові ринку газу,
- як працює ринок газу,
- як змінити постачальника газу і скільки разів можна це робити,
- на що варто звернути увагу при виборі постачальника,
- чому важливо вчасно передавати показники лічильника та своєчасно проводити оплату за спожитий газ.

Присутні мали можливість отримати відповіді на всі, хвилюючі їх питання щодо ринку газу.
За результатами зустрічі напрацьовані пропозиції щодо врегулювання цін на енергоносії та покращення роботи постачальників газу.