Днями свій 80-річний ювілей відсвяткувала Ніна Григорівна Шевченко з с.Малий Самбір.

Нелегкий життєвий шлях випав на долю Ніни Григорівни. У 4 роки вона залишилась без матері.
Закінчивши школу, працювала бухгалтером у колгоспі, а потім перейшла працювали на ферму тваринницею.

Нагороджена трьома медалями, неодноразово нагороджувалася подяками та грамотами.
Має двох дітей, трьох онуків і двох правнуків. Незважаючи на свій поважний вік, залишається вправною господинею – займається домашнім господарством, садівництвом, смачно готує.

Привітати Ніну Григорівну з поважним ювілеєм завітали представники Попівської сільської ради на чолі з сільським головою Анатолієм БОЯРЧУКОМ.

«Ви – чудова людина, з якої хочеться брати приклад. Продовжуйте в доброму здоров’ї ще довгі роки радувати рідних та близьких своєю нескінченною енергією та життєрадісністю» - зазначив Анатолій Васильович.