19 січня 2022 року відбувся профілактичний рейд КЗ «Центр надання соціальних послуг» Попівської сільської ради спільно з відділом – Служба у справах дітей Попівської сільської ради та інспектором сектору ювенальної превенції Конотопського районного відділу поліції.

В ході виїзду з метою всебічного захисту прав та інтересів дітей обстежено 9 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Перевірено умови проживання, забезпечення потреб дітей, дотримання санітарно-гігієнічних норм проживання. З батьками була проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виконання батьківських обов’язків, попереджено про наслідки безвідповідального батьківства, про недопущення випадків зловживання алкоголем, раціональне використання коштів сімейного бюджету.