Попівська сільська рада Конотопського району Сумської області оголошує конкурс проектів, розроблених громадськими організаціями ветеранів війни і праці, осіб з інвалідністю, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, для виконання яких надається фінансова підтримка з місцевого бюджету.

1. Метою проведення конкурсу є залучення громадськості громади до вирішення питань соціального захисту та виконання програм, які забезпечать ефективне розв’язання соціальних проблем ветеранів війни та праці, осіб з інвалідністю, осіб, постраждалих внаслідок  аварії на ЧАЕС.

2. До участі у конкурсі допускаються проекти програм, розроблені та подані громадськими організаціями, які є юридичними особами, неприбутковою організацією, зареєстрованими в установленому порядку та подані до 28.02.2022

3. Конкурсна пропозиція повинна містити:

-    заяву;

• опис програми;
  • інформацію про діяльність громадської організації;
  • кошторис витрат.

Конкурсні пропозиції надсилати в паперовій та електронній формі за адресою: м. Конотоп, вул. М. Сусло, буд.21А.

За більш детальною інформацією звертатись до відділу соціального захисту населення Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області, тел.0975665240.