✅ 30 січня розпочинається відкрита першість Попівської сільської ради з футзалу. У змаганнях беруть участь 8 команд з 5 громад Конотопського району. Згідно з жеребкуванням команди розділені на дві групи. У першій групі зустрічаються команди з сіл Кузьки, Підлипне, Успенка, Чернеча Слобода. У другій з населених пунктів Попівка, Малий Самбір, Соснівка, Бочечки. В другий етап виходять по дві команди з кожної групи, що виявлять переможця і призерів. Ігри будуть проходити 30.01, 6.02 та 13.02 в спортивній залі закладу загальної середньої освіти №7 м.Конотоп.

✅ Молодіжна хокейна команда «Фенікс» 1.02. візьме участь в юніорський першості Сумської області в м.Ромни. У півфіналах зустрічаються ХК Ромни - Фенікс Попівська сільської ради та ХК Суми - Сумські Ворони.