З 26 січня по 2 лютого в умовах карантинних обмежень відбувся Олімпійський тиждень в закладах загальної середньої освіти Попівської громади.

Учні залишалися фізично активними навіть під час дистанційного навчання та брали активну участь у спортивно-видовищних заходах.

Розпочався тиждень зимовими змаганнями з лижних перегонів серед учнів Юрівського та Шевченківського ЗЗСО, естафету олімпійського руху перейняли всі заклади освіти: проведено онлайн-уроки «Історія та традиції Олімпійських ігор сучасності», спортивні вікторини «Навколо спорту», «Спорт-знайка», майстер-класи з катання на ковзанах, онлайн-тренування «Sport Life Online», ранкові зарядки, конкурси малюнків та кросвордів «Знавці спорту», «Ми – майбутні Олімпійці!».

Спортивне життя закладів освіти Попівської громади не обмежується одним тижнем, попереду у кожного багато спортивних і життєвих перемог.